Virtuele Opkomst Scouts 02-05-2025
Uitleg
Op deze webpagina zullen een aantal opdrachten/raadsels verschijnen die je moet oplossen. Uiteindelijk kom je bij de eindopdracht en kan je op pad gaan om ergens in Hoogvliet (of omstreken) een schatkist te zoeken.
Start
Om 13:00 uur komt de eerste opdracht op de website te staan (eventueel even op F5 drukken om de webpagina in je browser te verversen.
Als je het antwoord weet moet je die elk keer goed onthouden! Het wachtwoord voor de nieuwe opdracht is steeds het antwoord van de vorige opdracht.
Om 13:30 uur komt de tweede opdracht op de website en deze is beveiligd met een wachtwoord. Dit gaat zo door op de tijdstippen 14:00, 14:30 en 15:00 uur.
Eindopdracht
In totaal zijn er 5 opdrachten/raadsels om op te lossen. Om 15:00 uur komt ook de eindopdracht op de website met de locatie van de schatkist. Die kan je dus pas gaan zoeken als je het antwoord van opdracht vijf weet!
Alternatief
Mocht je niet van opdrachten/raadsels houden of gewoon lui zijn dan zal om 16:00 uur voor iedereen de locatie van de schatkist op de website zichtbaar zijn. Je hebt dan tot uiterlijk 17:00 uur de tijd om de schatkist te zoeken, daarna is de schatkist weer verdwenen.
Schatkist
Als je de schatkist hebt gevonden dan graag wat in het logboek schrijven: wie je bent, hoe laat je de schatkist hebt gevonden en laat ook een leuk bericht voor de leiding achter. Je mag dan 1 voorwerp uit de schatkist houden en misschien is er ook nog wat lekkers!
Vragen
Kom je niet uit een opdracht/raadsel of wil je wat vragen tijdens de virtuele opkomst stuur dan een mailtje naar scouts@scoutinghoogvliet.nl en wij proberen op afstand je vraag te beantwoorden.
VEEL PLEZIER EN SUCCES